header-photo

OBUDOWY KOMINKOWE


Katalog firm Polsce, serwis ogłoszeń biznesowych, tworzenie firmowej strony internetowej
Obudowa BELLA do wkładu kominkowego Antek , Maja , Zuzia , Oliwia .Obudowa wykonana jest z kamienia: rosso verona (blat, belka gĂłrna) oraz giallo reno (boki, cokoły).Obudowa posiada rĂłwnieĹź w standardzie belkę dębową frezowaną.Naturalny kamień, z ktĂłrego wykonana jest obudowa, posiada unikalne cechy charakterystyczne dla danej slabymateriału. Dlatego odcienie, uĹźylenia i plamy występujące na obudowie ze zdjęcia mogą odbiegać od obudowy znajdującejsię w sprzedaĹźy. Jednocześnie nie mogą stanowić podstawy ewentualnych reklamacji. Przedstawioną kolorystykę obudowy naleĹźy traktować jako przybliĹźoną.

Cena :  1800 zł
Obudowa AMORE do wkładu kominkowego Antek ,  Maja , Zuzia , Oliwia .Obudowa wykonana jest z kamienia Breccia Sarda oraz posiada w standardzie belkę dębową frezowaną.Naturalny kamień, z którego wykonana jest obudowa, posiada unikalne cechy charakterystyczne dla danej slabymateriału. Dlatego odcienie, użylenia i plamy występujące na obudowie ze zdjęcia mogą odbiegać od obudowy znajdującejsię w sprzedaży. Jednocześnie nie mogą stanowić podstawy ewentualnych reklamacji. Przedstawioną kolorystykę obudowy należy traktować jako przybliżoną.

Cena : 1800 zł
Obudowa AMORE narożna do wkładu kominkowego Antek , Maja , Zuzia , Oliwia.Obudowa wykonana jest z kamienia Breccia Sarda oraz posiada w standardzie belkę dębową frezowaną.Naturalny kamień, z którego wykonana jest obudowa, posiada unikalne cechy charakterystyczne dla danej slabymateriału. Dlatego odcienie, użylenia i plamy występujące na obudowie ze zdjęcia mogą odbiegać od obudowy znajdującejsię w sprzedaży. Jednocześnie nie mogą stanowić podstawy ewentualnych reklamacji. Przedstawioną kolorystykę obudowy należy traktować jako przybliżoną.


Cena: 1800 zł


Cena całkowita 7500 zł

W cenie wliczony jest ;

Wkład kominkowy Zuzia 16 KW
MontaĹź obudowy
Podłączenie spalinowe
Transport
Wszystkie akcesoria